Programiści

Nasi programiści to doprawdy zuchy. Żaden system im niestraszny. O oprogramowaniu któremu nie zdołaliby podołać nikt jeszcze nie słyszał. Wieloletnie doświadczenie przelicza się w ich przypadku na fachową wiedzę i wysokiej klasy umiejętności.

Designerzy

W ich głowach pomysłów kreatywnych bez liku. Projektują nieprzeciętnie, ciekawie, wychodząc poza trywialne konwencje. Perfekcyjnie władają wzorcami designerskimi i standardami user experience. Nie wspominając już o wysokim poczuciu estetyki.

support

Znajdą i igłę w stogu siana. Dzielnie i rzetelnie wyszukują informacje nad wyraz cenne dla sprawnej pracy z klientem. Są kluczem w komunikacji między programistami a użytkownikami naszych produktów. Rozwiewają wszelkie wątpliwości, i to z uśmiechem na ustach.

Pasjonaci

Nowe technologie nie skrywają przed nimi tajemnic, są ich siłą i domeną. Nieustraszenie wychwytują nowinki programistyczno - designerskie i prezentują je dumnie klientom. Dzięki nim permanentnie udoskonalamy nasze usługi i oferujemy coraz bardziej interesujące rozwiązania.

nasz zespół

...i wedle jego życzeń tworzymy cudeńka nie byle jakie. Nasze aplikacje, systemy biznesowe, projekty identyfikacji wizualnej oraz strony WWW sa szyte na miarę, pionierskie i kunsztowne.