KLIENT NASZ PAN

...i wedle jego życzeń tworzymy cudeńka nie byle jakie. Nasze aplikacje, systemy biznesowe, projekty identyfikacji wizualnej oraz strony WWW sa szyte na miarę, pionierskie i kunsztowne.

aplikacje
mobilne
startupy
Branding
Webdesign

aplikacje mobilne

Tworzymy aplikacje na przeróżne platformy: iOS, Android, Windows Phone czy BlackBerry OS – wszystkie z możliwością notyfikacji! Wykorzystujemy przy tym technologie doprawdy innowacyjne, takie jak: geolokalizacja, kody QR, Augmented Reality, NFC czy personalizacja.

Jaką sobie Pan czy Pani aplikację życzy, taką i otrzyma. Czy to jej wybrane elementy, czy to kompleksowe wykonanie. Od opracowania konceptu, projektu oprogramowania i designu, przez testowanie i umieszczanie aplikacji w sklepach Google i Apple, aż po jej support – ze wszystkim prędko się uwiniemy.

Fach co mamy w ręku na wiele nam pozwala – możemy sprezentować i proste produkty mobilne o ściśle określonym przeznaczeniu i aplikacje o bogatej funkcjonalności.

zobacz

systemy biznesowe

Nie sposób w kilku słowach naliczyć wszelkie walory systemów biznesowych. Wydajność, zoptymalizowana konstrukcja bazy danych, zaawansowane techniki przetwarzania informacji integrujące rozwiązania Business Intelligence to tylko kropla w morzu zalet.

Tworząc nasze systemy mamy na uwadze potrzeby zarówno kadry zarządzającej, jak i szeregowych pracowników. Jakby tego było mało, dbamy też o komfort użytkowania, poprzez intuicyjne i przyjazne w obsłudze interfejsy. Niemałe z nas prymusy jeśli chodzi o HTML5, CSS3, PHP, MySQL i JS/AJAX. Korzystamy z naszych osobistych zasobów i Open Source'owych rozwiązań. Zapewniamy dane zabezpieczone nad wyraz sumiennie.

zobacz

Branding

Powiadają, że nasze identyfikacje wizualne są szalenie miłe dla oka i czytelne dla publiki. Wizerunek jaki tworzymy jest wyrazisty, szykowny, ale i skuteczny - przyciąga ciekawskie spojrzenia odbiorców i mnoży klientów.

Jak branding to z rozmachem. Począwszy od logotypu i księgi identyfikacji wizualnej, poprzez strony internetowe, skończywszy na zestawie dokumentów firmowych i materiałów reklamowych – zajmiemy się wszystkim bez wyjątku.

zobacz

Webdesign

Nietuzinkowa strona internetowa to podstawa. Dlatego, aby klient był rady, podchodzimy do niego w sposób indywidualny, tworząc niebanalny projekt - trafiający w sedno zamysłu.

Najnowsze standardy - HTML5, CSS i JavaScript to dla nas żaden ambaras. Projektujemy zgodnie z nimi strony internetowe w wersji desktopowej oraz na urządzenia mobilne.

Nasza oferta nie ogranicza się tylko do naglących wypadków. Nie tylko design, zakodowanie strony i basta. Możemy również zaopatrzyć w optymalizację pod kątem wymagań marketingu czy zintegrować z systemami biznesowymi.

zobacz